Loading

Foto: Martina Kovářová, www.martinakovarova.com

Výklad z karet

V

ýkladem karet se zabývám již několik let a stále se zdokonaluji. Je to moje srdcovka. A také je to vývoj a cesta. Jsem za ni vděčná, jelikož jsem se díky této práci setkala s mnoha zajímavými lidmi a jejich příběhy, které jsou krásné a inspirativní.

Výkladové karty pomáhají jako magická pomůcka, která umožňuje napojit se na vyšší energetické vibrace. Stejně je tomu i při práci s duchovními průvodci a rádci, andělskými bytostmi.

Často přirovnávám výklad karet k jízdě autem: Jedete v automobilu, blížíte se ke křižovatce. Na semaforu svítí červená, takže musíte počkat, než se rozsvítí zelená. V tu chvíli přemýšlíte, jaký zvolíte směr. Dáte se doprava, doleva či pojedete rovně? V životě je to hodně podobné. Mnohdy se ocitáme na křižovatce. A když nevhodně odbočíme, tak nás situace velmi často přivede zpět na stejné místo, ke stejné situaci… Dokud nepochopíme, že bychom měli změnit směr a díky této změně se vyvíjet.

Často mě navštěvují klienti v náročných životních situacích. Rozchází se s partnerem, mění práci, nachází se ve smutku, protože je někdo opustil… Obrací se na karty, aby se zeptali na otázky, na které se jim nedaří nalézt odpovědi.

Většinou se o mně dozvědí z povídání klientů, kteří mě již navštívili. Osobní doporučení lidí, kterým věříte, je totiž tou nejlepší zkušeností.

Objednat na výklad z karet či konzultaci s andělskými bytostmi se můžete vždy po telefonu. Jen se nehněvejte, když mě na telefonu zrovna nezastihnete. To se nejspíš plně věnuji jinému klientovi. Prosím vás o trpělivost a pokud se vám nepodaří dovolat, zašlete sms zprávu. Jakmile se k telefonu dostanu, ráda vám nabídnu volný termín.

Upozorňuji také, že je zakázáno pořizovat z výkladu karet či seminářů nahrávky. Místo nich si neváhejte dělat z výkladu poznámky… Děkuji za laskavou spolupráci.

Výklad karet nenahrazuje lékařskou péči – není tedy metodou, která by dokázala nahradit odbornou pomoc.