Loading

Semináře

S

emináře jsou mou velmi oblíbenou aktivitou. V posledních letech jsem je pro pracovní vytížení nemohla téměř realizovat a velmi mě to mrzelo. Proto jsem se v tomto roce rozhodla se k nim opět vrátit! V čem takový seminář spočívá? Většina seminářů, které jsem v minulosti realizovala, byla zaměřená na vesmírnou a andělskou tematiku.

Foto: Martina Kovářová, www.martinakovarova.com

Foto: Martina Kovářová, www.martinakovarova.com

Foto: Martina Kovářová, www.martinakovarova.com

Foto: Martina Kovářová, www.martinakovarova.com

Nejoblíbenější byl ANDĚLSKÝ SEMINÁŘ, na němž jsme probírali jednotlivé anděly, archanděly i jejich možnosti, jak nám mohou v našich životech pomáhat. Také jak si správně žádat anděly o pomoc a jak umět zvolit, co je pro nás opravdu důležité. Plus jak si správně vyložit andělská znamení.

Druhým favoritem byl EZOTERICKÝ SEMINÁŘ. Probírali jsme, jak pracovat s kyvadlem, jak s kartami a jak s různými symboly.

Semináře jsem kvůli časové vytíženosti neměla možnost opakovaně realizovat, ale po vašich žádostech jsem se rozhodla, že si čas prostě najdu. Většinou se tedy budou realizovat o sobotách, aby nás časově neomezovaly povinnosti pracovního týdne.

Trio seminářů uzavírá SEMINÁŘ PRO DĚTI. Vaše ratolesti si užijí dosyta malování pastelkami, voskovkami, temperami a spol. Malujeme andělské bytosti a učíme se je žádat o pomoc. Také pracujeme s dětskými kartami a dle obrázků hledáme odpovědi na jejich otázky. Někdy chtějí děti „čarovat“ – učí se kyvadélkovat, otáčet si karty na konkrétní otázky. A vyrábět talismánky, to je vždy baví nejvíc! Seminář je pro děti, které už navštěvují školu a umí si dělat poznámky. V případě zájmu ráda přizpůsobím i menším dětem.

Termíny nejbližších seminářů

„Andělský seminář“: připravuje se

„Ezoterický seminář“: připravuje se

„Seminář pro děti“: připravuje se